Fundacja Węgielek

Dla Zwierząt po ludzku. To my oswoiliśmy Zwierzęta i jesteśmy za Nie odpowiedzialni. Dołącz się do nas! Pomagaj! Nie odwracaj się! Zacznij działać dla Nich!

OVERVIEW

The web page fundacjawegielek.org currently has a traffic classification of zero (the lower the more traffic). We have downloaded fifteen pages inside the domain fundacjawegielek.org and found six websites referring to fundacjawegielek.org. We were able to find one contacts and directions for fundacjawegielek.org to help you communicate with them. We were able to find two mass communication sites acquired by this website. The web page fundacjawegielek.org has been on the internet for six hundred and fifty-nine weeks, eighteen days, ten hours, and one minute.
Addresses
Online Since
Nov 2011

FUNDACJAWEGIELEK.ORG TRAFFIC

The web page fundacjawegielek.org has seen alternating quantities of traffic for the duration of the year.
Traffic for fundacjawegielek.org

Traffic ranking (by month) for fundacjawegielek.org

Traffic ranking by day of the week for fundacjawegielek.org

FUNDACJAWEGIELEK.ORG HISTORY

The web page fundacjawegielek.org was started on on November 18, 2011. It is currently six hundred and fifty-nine weeks, eighteen days, ten hours, and one minute young.
REGISTERED
November

BUSINESS PERIOD

YEARS
MONTHS
DAYS

LINKS TO FUNDACJAWEGIELEK.ORG

Torby dla psów nosidełka dla psów tipi dla psa - LileTink

Czy możemy w czymś pomóc? Jesteśmy przyjaciółkami, młodymi mamami z głowami pełnymi pomysłów. Jeden z nich zrodził się, gdy zostałyśmy fankami noszenia dzieci w chustach dlaczego by nie troszczyć się w podobny sposób o czworonożne pupile, gdy są zmęczone, wystraszone, zmarznięte lub po prostu chcą być blisko swoich właścicieli. W końcu chwyciłyśmy za nożyczki, igły, maszynę do szycia i tak powstała wyjątkowa torba LilleTink mała rzecz, lecz duża zmiana dla Ciebie.

Mały Czarny

Wszystko opóźnione, szkoda gadać, co ze mnie za psi bloger! Nie zanosi się na poprawę w najbliższym czasie, ale nie ma co się tłumaczyć i wychodzić tu z prywatą, jak się poprawi, to się poprawi, a tymczasem nadrabiamy zaległości! Kwiecień minął nam przede wszystkim pod znakiem rally-o i podstaw obedience.

WHAT DOES FUNDACJAWEGIELEK.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjawegielek.org Mobile Screenshot of fundacjawegielek.org Tablet Screenshot of fundacjawegielek.org

4 Brands Fundacja na Rzecz Rozwoju Marek Handlowych

Heino Radke

ul. Agrestowa 19

Wroclaw, dolnoslaskie, 53-006

FUNDACJAWEGIELEK.ORG SERVER

I observed that the main root page on fundacjawegielek.org took one thousand two hundred and twenty-five milliseconds to load. Our web crawlers could not detect a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider fundacjawegielek.org not secure.
79.96.216.206

NAME SERVERS

dns.home.pl
dns2.home.pl

We diagnosed that this domain is weilding the IdeaWebServer/v0.80 os.

Fundacja Węgielek

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page fundacjawegielek.org had the following in the web site, "IAMS karmi kocich podopiecznych Fundacji Węgielek." I viewed that the webpage stated " Fruminator dba o wyczesane futerka podopiecznych Fundacji Węgielek." They also said " Zrób zakupy z SafePet i przekaż 20 dla podopiecznych Fundacji Węgielek. Przekaż 20 za zakupy w SafePet. Kliknij! Kliknij, zrób zakupy i przekaż 20 dla podopiecznych Fundacji Węgielek. Przekaż 20 za zakupy w Taily. Kliknij! Zrób zakupy z LileTink i wesprzyj podopiecznych Fundacji Węgielek. 5 dochodu ze sprzedaży LileTink przekazuje dla Fundacji Węgielek."

SEE SUBSEQUENT DOMAINS

Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości Oficjalna strona Fundacji

Rekrutacja na XII edycję PAAL ruszyła! Z dumą kontynuuje.

Fundacja Wolności Chcemy by mieszkańcy Lublina realnie decydowali o tym, co się dzieje w mieście

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Twitter Napisz do nas na Twitterze. Najszybciej otrzymasz w ten sposób odpowiedź, która będzie publiczna. Facebook Najświeższe aktualności publikujemy regularnie na Facebooku. YouTube Zobacz filmy zrealizowane dla Fundacji Wolności. Flickr Publikujemy zdjęcia z Rad Dzielnic i innych wydarzeń. Otwarty Łuck, Otwarte Równe.

Fundacja WRÓĆ

8211; Zajęcia stolarskie; Ognisko. 6 stycznia już po ra.

Fundacja Wspomagania Wsi

Pożyczki na rozwój Twojej firmy. Zapraszamy samorządy do udziału w projekcie Nasza Przestrzeń II. Spotkania dla wójtów i burmistrzów. Zapraszamy na nasze cykliczne warsztaty! XVII Spotkanie Organizacji Działających na Obszarach Wiejskich. Archiwum Wspomnień Jana Pawła II. Konkurs dla gimnazjalistów i licealistów. Wsparcie dla aktywnych społeczności lokalnych.

Wybieram Zdrowie - Fundacja

Sign up not allowed by admin. Please contact admin for registration. Pizza - nie taki diabeł straszn. Ciesz się zdrowiem na co dzień. Dlaczego warto nam pomagać? Jak możesz nam pomóc? 201602. Święty Mikołaj na onkologii w Warszawie. 2014 Power od Prevention HP Polska. 201311 dzień walki z cukrzycą dla HP. Power of Prevention z HP.